Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


.

Popis nemovitosti

Hledáte klidné místo v přírodě, ať už k relaxaci nebo trvalému bydlení

u přehrady? Pak jste na správné adrese, přijďte se podívat a zhodnotit sami.

 

DISPOZICE A POLOHA:

Chata NATURE s dispozicí 3+kk o obytné ploše 93 m² stojí na vlastním pozemku o velikosti 626 m².

Nachází se v malebné krajině nedaleko Brněnské přehrady, jen 500 metrů od pláže a 400 metrů od zastávky MHD. Autem jste za 15 minut v centru města.

 

Srdce chaty tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, kterému dominují krbová kamna vytvářející nejen jedinečnou atmosféru, ale také sloužící jako hlavní zdroj vytápění v zimních měsících. V interiéru najdete prvky skandinávského stylu, kde se snoubí dřevěné obložení s jednoduchostí vybavení. Vstupní chodbou vejdete do nové koupelny, ve které se budete cítit opravdu královsky. Máte zde na výběr - sprchový kout nebo stylová vana s výhledem na oblohu? Jsou zde dvě umyvadla a částečně oddělené WC, pro větší pohodlí i pračka se sušičkou. Z obývacího pokoje se po schodech dostanete do patra s dvěma pokoji, šatnou a terasou s francouzským oknem. Z terasy projdete chodníkem přímo k vířivce, odkud se můžete se skleničkou v ruce kochat výhledem na dům, údolí i vlastní bazén.

Naproti hlavnímu vchodu se nachází posezení u krbu, které skýtá soukromí pro rodinné oslavy nebo grilování s přáteli. Parkování na vlastním pozemku přímo pod chatou.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Chata prošla rekonstrukcí, při které byly instalovány nové rozvody vody a elektřiny, také proběhla výměna střechy a přístavba koupelny. Rekonstrukce zahrnovala zateplení vatou pod dekorativním obkladem ze sibiřského modřínu, který v kombinaci s kamenným obkladem tvoří dokonalý soulad přírodních prvků zapadajících do okolní přírody. Kvůli absenci kanalizace v této oblasti je odpad řešený žumpou. Měsíční provozní náklady se pohybují v ceně do 2000 Kč.

 

Ukazatel energetické náročnosti: G. PENB bude dodán k podpisu kupní smlouvy.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorys

pudorys_1 pudorys__ pudorys__2np_oprava

Anita Musilová

Narodila jsem se v malé vesnici Újezd u Černé Hory jako nejstarší ze tří dětí. Oba moji rodiče pracovali v TOS Kuřim.

Po revoluci jsme se přestěhovali do města Tišnov a rodiče začali podnikat ( papírnictví, hračkářství a sport. potřeby  - Besének), kde jsem několik let prodávala. V roce 2006 jsem založila společnost Anita Musilová, s.r.o. a zabývala se prodejem loveckých a rybářských potřeb.

Mým koníčkem je sport, golf, příroda, fotografování.

Studuji východní kultury, architekturu Vastu, v mnoha ohledech podobný čínskému systému Feng-šuej.

Můj domov jsem našla v malé vesnici mezi lesy a loukami. Proto jsem se rozhodla v roce 2011 věnovat se  společně s manželem realitám a pomáhat svým klientům najít svůj domov.

Během několika let se ze mě stala jedna ze tří nejúspěšnějších makléřek firmy M&M reality, a.s. v České republice.

Jsem specialista na prodej bytů a domů v Brně. Mám cit pro obchod a kladu důraz na profesionální přístup i k těm nejmenším detailům.

Miluji příběhy lidí, jejich cesty, domy s historií, které s přírodou vytváří harmonii. Ve své práci jsem se našla.

Těším se, že budu moci poskytnout své služby i Vám.

Anita


Anita Musilová

Kontaktní formulář