Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 s garáží v Blansku

Byt v klidném, cihlovém domě, mimo sídliště

s vlastní garáží, sklepem a dílnou.

 

cena 

 

6 599 000,-

plus provize RK

Popis nemovitosti

Prodej bytu v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 s garáží, sklepem a dílnou, celková plocha činí přes 109m2.

Byt se nachází v malém cihlovém bytovém domě. V přízemí domu je umístěna prostorná garáž o ploše 18m2, sklep a dílna, kde je také vyvedena zásuvka na elektřinu. Byt je umístěn v druhém podlaží s orientací na východ a západ. Pokoje, které jsou o ploše 21 m2, 15 m2 a 12 m2, jsou neprůchozí. Je zde dostatek úložných prostor, na chodbě vestavná skříň a komora. Úložné prostory jsou i v kuchyni, kde je umístěna potravinová komora.

Byt je v zachovaném stavu, má plastová okna a z obývacího pokoje je vstup na slunnou prosklenou lodžii. Vytápění je řešeno vlastním plynovým kotlem a ohřev vody průtokovým ohřívačem.

 

Nemovitost se nachází v klidné části Blanska mezi vzrostlými stromy a v dochozí vzdálenosti je i veškerá infrastruktura. Pro prohlídku kontaktujte mne.

Videoprohlídka

Plánek

pudorys__oprava_1

Anita Musilová

 

Můj příběh realitního makléře začal když jsem sama hledala svůj vysněný dům. Setkala jsem se se spoustou realitních makléřů a jejich práce mne uchvátila, začala jsem se seznamovat se stavební problematikou, zákony a se vším co je spojené s nemovitostmi, napadlo mne všechny svoje nabité zkušenosti a znalosti zúročit.

Proto jsem se v roce 2011 rozhodla věnovat se společně s manželem realitám, pomáhat svým klientům najít si svůj domov. Chtěla jsem napravit reputaci makléřů a předávat všechny potřebné informace z oblasti realit, aby klienti nemuseli kráčet trnitou cestou, kterou jsem musela ujít já, než jsem zjistila co vše vlastně potřebuji ke koupi svého domu.

Během několika let se ze mě stal jeden ze tří nejúspěšnějších obchodníků firmy M&M reality, a.s. v České republice. Společně s manželem jsme otevřeli vlastní pobočku M&M reality Brno 6 a pracujeme na otevírání dalších. Budujeme tým makléřů a učíme je, aby byli těmi nejlepšími a nejinformovanějšími v oblasti realit.

Jsem specialista na prodej bytů a domů v Brně, Blansku a okolí. Mám cit pro obchod a kladu důraz na profesionální přístup i k těm nejmenším detailům.

Miluji příběhy lidí, jejich cesty, domy s historií, které s přírodou vytváří harmonii. Baví mne prostor a práce s ním, jak dekorování tak i úprava a projekce podle Vaastu a feng-shui.

 

Těším se, že budu moci poskytnout své služby i Vám.

Anita

 


Anita Musilová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF