Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu Kobylnice

dům s uzavřeným dvorem a zahradou

 

cena domu 11 999 000,-

 

plus provize realitní kanceláře

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu s uzavřeným dvorem, zázemím a zahradou.

Dům se nachází v centru obce, disponuje však naprostým soukromím, je řadový s prostorným průjezdem do dvora. Jsou zde umístěny vedlejší stavby, dílna, garáž a stodola. Za domem je udržovaná zahrada s ovocnými stromy a zeleninové záhonky.

Dům prošel částečnou rekonstrukcí, v rámci rekonstrukce domu proběhla výměna oken, oprava fasády, tašek, laťí, provedeny klempířské práce. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a dva pokoje. Obytný prostor prošel úpravou v roce 2006, kdy byl propojen obývací pokoj s kuchyní a nově vybudovány rozvody vody a odpady. V patře dva pokoje a třetí nově vybudovaný ze půdních prostor v roce 2019.

Dům je částečně podsklepen, vytápění řešeno plynovým kotlem a nebo krbem v obývacím pokoji. Ohřev vody řešen bojlerem.

Dům je napojen na veřejný vodovod, je zde však vlastní studna, která je navedena do domu. 

Videoprohlídka

Plány

img_3282 img_3284 img_3284_1 img_3285

Půdorys

snimek_obrazovky_2023-05-25_v_15-27-14 snimek_obrazovky_2023-05-25_v_15-39-23

Anita Musilová

 

Můj příběh realitního makléře začal když jsem sama hledala svůj vysněný dům. Setkala jsem se se spoustou realitních makléřů a jejich práce mne uchvátila, začala jsem se seznamovat se stavební problematikou, zákony a se vším co je spojené s nemovitostmi, napadlo mne všechny svoje nabité zkušenosti a znalosti zúročit.

Proto jsem se v roce 2011 rozhodla věnovat se společně s manželem realitám, pomáhat svým klientům najít si svůj domov. Chtěla jsem napravit reputaci makléřů a předávat všechny potřebné informace z oblasti realit, aby klienti nemuseli kráčet trnitou cestou, kterou jsem musela ujít já, než jsem zjistila co vše vlastně potřebuji ke koupi svého domu.

Během několika let se ze mě stal jeden ze tří nejúspěšnějších obchodníků firmy M&M reality, a.s. v České republice. Společně s manželem jsme otevřeli vlastní pobočku M&M reality Brno 6 a pracujeme na otevírání dalších. Budujeme tým makléřů a učíme je, aby byli těmi nejlepšími a nejinformovanějšími v oblasti realit.

Jsem specialista na prodej bytů a domů v Brně, Blansku a okolí. Mám cit pro obchod a kladu důraz na profesionální přístup i k těm nejmenším detailům.

Miluji příběhy lidí, jejich cesty, domy s historií, které s přírodou vytváří harmonii. Baví mne prostor a práce s ním, jak dekorování tak i úprava a projekce podle Vaastu a feng-shui.

 

Těším se, že budu moci poskytnout své služby i Vám.

Anita

 


Anita Musilová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF