Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu Brno - Starý Lýskovec

dům v klidné ulici Malostranská

 

dispozice 5+1 s garáží pro dvě auta

 

cena včetně provize 11 990 000,-

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu v klidné ulici Malostranská.

Dům byl postaven v roce 1986 a proběhla v něm částečná rekonstrukce. Je řešen jako jednogenerační, avšak lze upravit na více bytových jednotek.

V rámci rekonstrukce nová plastová okna a exteriérové dveře. Proběhla rekonstrukce koupelen a dlažeb. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, elektřina je v domě v mědi, vytápění je řešeno plynovým kotlem.

Dům je dispozičně řešen jako 5+1, kdy v přízemí je pokoj propojen s předzahrádkou, prádelna, garáž na dva automobily a malý sklep. V patře domu je obývací pokoj, kde jsou položeny dubové parkety, je zde kuchyně s komorou, koupelna a samostatné WC. Z kuchyně je vstup na balkon orientovaný do dvora. Ve třetím nadzemním podlaží jsou tři neprůchozí pokoje a malá koupelna se sprchou a WC. Dům má půdní prostor, kde je možné vybudovat další pokoj, popřípadě lze využít k uskladnění sezónních věcí.

Dům je polořadový a do zahrady se dostaneme průjezdem. V zahradě nově vybudované posezení.

Videoprohlídka

Katastrální mapa

mapkajpg

Anita Musilová

 

Můj příběh realitního makléře začal když jsem sama hledala svůj vysněný dům. Setkala jsem se se spoustou realitních makléřů a jejich práce mne uchvátila, začala jsem se seznamovat se stavební problematikou, zákony a se vším co je spojené s nemovitostmi, napadlo mne všechny svoje nabité zkušenosti a znalosti zúročit.

Proto jsem se v roce 2011 rozhodla věnovat se společně s manželem realitám, pomáhat svým klientům najít si svůj domov. Chtěla jsem napravit reputaci makléřů a předávat všechny potřebné informace z oblasti realit, aby klienti nemuseli kráčet trnitou cestou, kterou jsem musela ujít já, než jsem zjistila co vše vlastně potřebuji ke koupi svého domu.

Během několika let se ze mě stal jeden ze tří nejúspěšnějších obchodníků firmy M&M reality, a.s. v České republice. Společně s manželem jsme otevřeli vlastní pobočku M&M reality Brno 6 a pracujeme na otevírání dalších. Budujeme tým makléřů a učíme je, aby byli těmi nejlepšími a nejinformovanějšími v oblasti realit.

Jsem specialista na prodej bytů a domů v Brně, Blansku a okolí. Mám cit pro obchod a kladu důraz na profesionální přístup i k těm nejmenším detailům.

Miluji příběhy lidí, jejich cesty, domy s historií, které s přírodou vytváří harmonii. Baví mne prostor a práce s ním, jak dekorování tak i úprava a projekce podle Vaastu a feng-shui.

 

Těším se, že budu moci poskytnout své služby i Vám.

Anita

 


Anita Musilová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF