Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu Staré Město

Dům po rozsáhlé rekonstrukci

pod Kralickým Sněžníkem

 

9 960 000,- 

plus provize RK

Popis nemovitosti

Hledáte dům v klidné části Starého města pod Kralickým Sněžníkem?

K prodeji je zde připraven dům po rozsáhlé rekonstrukci z roku 2018, kdy z původního domu zůstala jen jedna obvodová zeď. Dům je dispozičně řešen jako 4+kk s atriem.

To co je domě unikátní je jeho preciznost a propracovanost a to je právě to, co v tuto chvíli hledáme, nadčasovost a použití přírodních materiálů.

Dominantou domu je obývací pokoj s kuchyňským koutem, je orientovaný do zahrady. K navození atmosféry a pro lepší komfort, je zde krbová vložka, která za zimních večerů zpříjemní posezení. Na obývací pokoj navazuje kuchyně, která je na míru se zabudovanými spotřebiči. 

 

Dále je v přízemí umístěn pokoj s výhledem do zahrady a prostorná šatna, kde je dostatek úložných prostor a polic. WC v přízemí je samostatné, je zde druhá koupelna, která čeká na vaši realizaci. 

 

Po schodišti vystoupáme do patra, kde je umístěné otevřené atrium, které může sloužit jako pracovna a dvě ložnice, dále je v patře koupelna se sprchovým koutem a WC.  Dveře a zárubně jsou celodřevěné, od místního truhláře, okna hliníková plněná argonem.

 

Dům je částečně podsklepen. Ve sklepě umístěn elektrokotel, příprava na tepelné čerpadlo a soláry. Dům má připraven druhý komín pro umístění kotle na pelety. Ohřev vody řešen bojlerem. K domu náleží zastřešené parkovací stání pro dva automobily, v zahradě přístřešek na dřevo a garáž, kde můžete mít uloženo zahradní nářadí. Mírně svažitá zahrada se nachází za domem. K dokončení na Vás je venkovní fasáda a terasa se zimní terasou, která je schválena v projektu. Patky pro vybudování terasy jsou již připraveny.

 

Pokud Vás tato nemovitost zaujala kontaktujte nás, rádi Vám sjednáme prohlídku.

Videoprohlídka

3D scan

Plány

podkrovijpg prizemijpg rezjpg

Anita Musilová

 

Můj příběh realitního makléře začal když jsem sama hledala svůj vysněný dům. Setkala jsem se se spoustou realitních makléřů a jejich práce mne uchvátila, začala jsem se seznamovat se stavební problematikou, zákony a se vším co je spojené s nemovitostmi, napadlo mne všechny svoje nabité zkušenosti a znalosti zúročit.

Proto jsem se v roce 2011 rozhodla věnovat se společně s manželem realitám, pomáhat svým klientům najít si svůj domov. Chtěla jsem napravit reputaci makléřů a předávat všechny potřebné informace z oblasti realit, aby klienti nemuseli kráčet trnitou cestou, kterou jsem musela ujít já, než jsem zjistila co vše vlastně potřebuji ke koupi svého domu.

Během několika let se ze mě stal jeden ze tří nejúspěšnějších obchodníků firmy M&M reality, a.s. v České republice. Společně s manželem jsme otevřeli vlastní pobočku M&M reality Brno 6 a pracujeme na otevírání dalších. Budujeme tým makléřů a učíme je, aby byli těmi nejlepšími a nejinformovanějšími v oblasti realit.

Jsem specialista na prodej bytů a domů v Brně, Blansku a okolí. Mám cit pro obchod a kladu důraz na profesionální přístup i k těm nejmenším detailům.

Miluji příběhy lidí, jejich cesty, domy s historií, které s přírodou vytváří harmonii. Baví mne prostor a práce s ním, jak dekorování tak i úprava a projekce podle Vaastu a feng-shui.

 

Těším se, že budu moci poskytnout své služby i Vám.

Anita

 


Anita Musilová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF