Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu Staré Město

Dům po rozsáhlé rekonstrukci

pod Kralickým Sněžníkem

 

9 960 000,- 

plus provize RK

Popis nemovitosti

Hledáte dům v klidné části Starého města pod Kralickým Sněžníkem?

K prodeji je zde připraven dům po rozsáhlé rekonstrukci z roku 2018, kdy z původního domu zůstala jen jedna obvodová zeď. Dům je dispozičně řešen jako 4+kk s atriem.

To co je domě unikátní je jeho preciznost a propracovanost a to je právě to, co v tuto chvíli hledáme, nadčasovost a použití přírodních materiálů.

Dominantou domu je obývací pokoj s kuchyňským koutem, je orientovaný do zahrady. K navození atmosféry a pro lepší komfort, je zde krbová vložka, která za zimních večerů zpříjemní posezení. Na obývací pokoj navazuje kuchyně, která je na míru se zabudovanými spotřebiči. 

 

Dále je v přízemí umístěn pokoj s výhledem do zahrady a prostorná šatna, kde je dostatek úložných prostor a polic. WC v přízemí je samostatné, je zde druhá koupelna, která čeká na vaši realizaci. 

 

Po schodišti vystoupáme do patra, kde je umístěné otevřené atrium, které může sloužit jako pracovna a dvě ložnice, dále je v patře koupelna se sprchovým koutem a WC.  Dveře a zárubně jsou celodřevěné, od místního truhláře, okna hliníková plněná argonem.

 

Dům je částečně podsklepen. Ve sklepě umístěn elektrokotel, příprava na tepelné čerpadlo a soláry. Dům má připraven druhý komín pro umístění kotle na pelety. Ohřev vody řešen bojlerem. K domu náleží zastřešené parkovací stání pro dva automobily, v zahradě přístřešek na dřevo a garáž, kde můžete mít uloženo zahradní nářadí. Mírně svažitá zahrada se nachází za domem. K dokončení na Vás je venkovní fasáda a terasa se zimní terasou, která je schválena v projektu. Patky pro vybudování terasy jsou již připraveny.

 

Pokud Vás tato nemovitost zaujala kontaktujte nás, rádi Vám sjednáme prohlídku.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Plány

podkrovijpg prizemijpg rezjpg

Anita Musilová

Narodila jsem se v malé vesnici Újezd u Černé Hory jako nejstarší ze tří dětí. Oba moji rodiče pracovali v TOS Kuřim.

Po revoluci jsme se přestěhovali do města Tišnov a rodiče začali podnikat ( papírnictví, hračkářství a sport. potřeby  - Besének), kde jsem několik let prodávala. V roce 2006 jsem založila společnost Anita Musilová, s.r.o. a zabývala se prodejem loveckých a rybářských potřeb.

Mým koníčkem je sport, golf, příroda, fotografování.

Studuji východní kultury, architekturu Vastu, v mnoha ohledech podobný čínskému systému Feng-šuej.

Můj domov jsem našla v malé vesnici mezi lesy a loukami. Proto jsem se rozhodla v roce 2011 věnovat se  společně s manželem realitám a pomáhat svým klientům najít svůj domov.

Během několika let se ze mě stala jedna ze tří nejúspěšnějších makléřek firmy M&M reality, a.s. v České republice.

Jsem specialista na prodej bytů a domů v Brně. Mám cit pro obchod a kladu důraz na profesionální přístup i k těm nejmenším detailům.

Miluji příběhy lidí, jejich cesty, domy s historií, které s přírodou vytváří harmonii. Ve své práci jsem se našla.

Těším se, že budu moci poskytnout své služby i Vám.

Anita


Anita Musilová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF