Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu Zastávka

Prodej rodinného domu

Zastávka u Brna

 

cena nemovitosti 8 900 000,-

 

plus provize realitní kanceláře

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu o dvou bytových jednotkách 2+1 a 3+1, každá se samostatným vchodem.

S výborným parkováním před domem a možností vybudování další bytové jednotky v půdním prostoru.

 

V roce 1984 proběhla nástavba domu, kdy z původního zdiva zůstalo pouze přízemní obvodové zdivo. V domě proběhla v roce 2019 výměna oken za plastová. Dům je cihlový se sedlovou střechou, bez podsklepení a je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Vytápění a ohřev vody je řešen elektrickým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva.

V předzahrádce se nachází zeleninová zahrádka, okrasné keře a vzrostlé ovocné stromy. V letních měsících lze využít k posezení jejich příjemný stín.

Za domem je zázemí, chladný sklep na zeleninu, kůlna a to, co oceníte i v zimě, je altán, kde je přivedena elektřina a je zde naprosté soukromí. V obci je veškerá infrastruktura od školy, školky, sportoviště až po obchody. Obec je umístěna na vlakové trati Třebíč - Brno. 

Videoprohlídka

Plány

patrojpg prizemi_jpg pohledyjpg rezjpg 

Anita Musilová

 

Můj příběh realitního makléře začal když jsem sama hledala svůj vysněný dům. Setkala jsem se se spoustou realitních makléřů a jejich práce mne uchvátila, začala jsem se seznamovat se stavební problematikou, zákony a se vším co je spojené s nemovitostmi, napadlo mne všechny svoje nabité zkušenosti a znalosti zúročit.

Proto jsem se v roce 2011 rozhodla věnovat se společně s manželem realitám, pomáhat svým klientům najít si svůj domov. Chtěla jsem napravit reputaci makléřů a předávat všechny potřebné informace z oblasti realit, aby klienti nemuseli kráčet trnitou cestou, kterou jsem musela ujít já, než jsem zjistila co vše vlastně potřebuji ke koupi svého domu.

Během několika let se ze mě stal jeden ze tří nejúspěšnějších obchodníků firmy M&M reality, a.s. v České republice. Společně s manželem jsme otevřeli vlastní pobočku M&M reality Brno 6 a pracujeme na otevírání dalších. Budujeme tým makléřů a učíme je, aby byli těmi nejlepšími a nejinformovanějšími v oblasti realit.

Jsem specialista na prodej bytů a domů v Brně, Blansku a okolí. Mám cit pro obchod a kladu důraz na profesionální přístup i k těm nejmenším detailům.

Miluji příběhy lidí, jejich cesty, domy s historií, které s přírodou vytváří harmonii. Baví mne prostor a práce s ním, jak dekorování tak i úprava a projekce podle Vaastu a feng-shui.

 

Těším se, že budu moci poskytnout své služby i Vám.

Anita

 


Anita Musilová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF