Realizované zakázky

Prodej chaty v Hodoníně u Kunštátu

Další zakázka je předána a tím vzniká prostor pro další příběh.
Když jsem začala komunikovat ohledně prodeje chaty v Hodoníně, byl únor. Majitelka nemovitost prodávala sama na Bazoši, a protože jsem nedaleko měla v nabídce chatu velmi podobnou té její, oslovila jsem ji s tím, zda bych její chatu mohla nabídnout klientům, kterým nevyhovovala ta moje ve Svitávce.
Dohodly jsme se na schůzce, kde jsme probraly nejlepší možnosti prodeje. Doporučila jsem jí, jak chatu připravit a vyklidit, protože nemovitost byla plná pokladů. No a paní majitelka se rozhodla pro spolupráci se mnou. Je skvělé, když si klient nechá poradit a nemovitost připraví, vyklidí, vymaluje a poseká zahradu.
Do prodeje jsme nabídku vkládali na začátku května, čistou navoněnou, prostě nádhernou. Na konci června jsme nemovitost rezervovali.
Nemovitost jsme kupujícím předali na začátku září, takže si na chatě užili prodloužené léto a díky příznivému počasí stále užívají.
Vkládám reference jak kupujících, tak paní prodávající a děkuji oběma za důvěru. Paní prodávající děkuji za pozvání na milý oběd, který snad ještě zopakujeme a kupujícím za domácí pálenku. Vzpomenu si na vás vždy, když se budu prokřehlá vracet z prohlídek a doma mě zahřeje horký čaj s meruňkovicí.

Prodej rodinného domu Únanov

Prodej rodinného domu Železné

Prodávající nemovitosti si volal sám do naší realitní kanceláře a tak nevěděl, jaký makléř mu bude přidělen a kdo na první schůzku přijde.

Proběhla první schůzka, kde jsme probrali všechny možnosti. Nastavili jsme prodej dle jeho časového plánu a požadavků. Na mě bylo toto nemovitost připravit, správně zvolit marketing a spustit prezentaci.

 

Díky správně zvolené strategii si dům našel v krátké době svého majitele  a níže i jeho reference.

 

Děkuji prodávajícímu za důvěru a kupujícímu za příležitost

 

Reference prodávající

"Dobrý den. Tak peníze mám na účtu. Pochopil jsem, že prodej je kompletně a úspěšně vyřízen a tak by se na závěr slušelo Vám za skvěle odvedenou práci poděkovat. Už dřív a nyní znovu a znovu potkávám mnoho makléřů, ale bez dlouhého přemýšlení musím říct, že jste byla ten nejlepší makléř, co jsem kdy potkal. Dokazovala jste to od samého začátku, kdy jste semnou jednala narovinu a bez přetvářek. Vždy a všechno srozumitelně a v klidu vysvětleno, k tomu přizpůsobení veškerých termínů. Zkrátka co jste řekla tak taky bylo. I když jsem ještě mladej, moc toho nedokázal, nemám téměř nic za sebou, tak si lidí jako Vy vážím. S dovolením si Vás nechám v přátelích a kdyby někdo známý prodával, rád Vás doporučím. S velkým poděkováním spokojený klient M.V."

 

 

Reference kupující:

Nejúžasnější makléřka se kterou jsem mluvil.

Prodej rodinného domu Drnovice

Prodej tohoto domu je jedním z nejhezčích příběhů loňského roku.

Majitel si prodával nemovitost sám, oslovil několik realitních kanceláří a po několika schůzkách jsme se dohodli, že nemovitost svěří do prodeje mně.

Připravila jsem profi prezentaci a na prohlídkovém dnu byly dva vážní zájemci.

Majitel preferoval zájemce, který nabídl vyšší kupní cenu a přistoupili jsme k podpisu smluv. Dál vše klapalo jako po drtátkách až k přepisu a předání. 

Čím byl tento prodej mimořádný? Jsme pořád v kontaktu a píšeme si, jsou to jedni s klinetů, na které se nedá zapomenout. 

Přátelští a s otevřeným srdcem a to pro mně dělá tuto zakázku vyjímečnou.

Prodej, chata, 578 m², Blansko

Chata na svého majitele čekala jen velmi krátce.

Za necelý měsíc se mohli noví majitelé již těšit na společné chvíle strávené v této krásné zahradě a útulné chatě.

Prodej chaty v Blansku byl za odměnu, byla to spolupráce s pražskou realitní makléřkou.

Prodej, byt 3+1, Brno, ul. Kuršova

S touto zakázkou se pracovalo trošku déle. Nabídka byla v několika realitních kancelářích a nakonec zůstala jen naše.

Za měsíc se mi podařilo nemovitost prodat.

Spokojený prodávající dostal za nemovitost cenu, kterou si představoval a nový majitelé spolu s projektantem vytvořili krásný nástin jejich vysněného domova.

Prodej, rodinný dům, Lhota Rapotina

U tohoto domu si mě vybral majitel sám, volal mi, že potřebuje prodat dům v krátkém čase a zarezervovat si větší.

V tomto domě bydlela pěti členná rodina a udržet pořádek muselo být pro majitelku hodně náročné.

Děti mě pomáhaly dům zaměřit, kontrolovali profi focení, byla to velmi milá zkušenost ukázat jim co to je vlastně práce realiťáka je, třeba některé z nich se bude touto profesí živit.

 

Kupce si nemovitost našla ve velmi krátkém čase. Mladý pár, které měl svoje miminko teprve na cestě.

Vím, že v tomto domě se jim bude žít krásně a že jejich nový příběh může začít…

Prodej, byt 4+1, Brno, Bohunice

Každá nemovitost má svůj příběh a tento příběh je o prodeji bytu, ve kterém majitelka vyrůstala.

Aniž bych věděla, že procházím výběrovým řízením jsem byla oslovena majitelkou, která vybírala ze více než třiceti realitních makléřů. Komunikace probíhala nejdříve po emailu a následně proběhla schůzka na nemovitosti. Majitelka mi na rovinu řekla, že jedná ještě s jinou realitní kanceláří. Po pár dnech jsem v dohodnutém termínu kontaktovala a prodej bytu mě byl svěřen do mé péče.

Byl to byt, v původním stavu a my jsme se dohodli na vymalování, videoprohlídce a kompletní prezentaci. Již při samotné přípravě, jsme navýšili kupní cenu o 200 000,-.

Nemovitost jsem nejdříve nabídla svým klientům, které mám v poptávkách a tak si tento byt našel nového majitele.

Spokojená maminka se synem, kde bude mít ještě babička pokojíček financovali hotově a tak prodávající mohla dokončit svůj nový dům kam se stěhovala.

Prodej, stavební pozemek, 876 m2, Malhostovice

2 058 600,-

Prodej stavebního pozemku v obci Malhostovice o ploše 876 m2. Elektřina a kanalizace již vyvedena na pozemku, plyn a voda je přes silnici. Uliční šíře pozemku činí 18m. K pozemku vede zpevněná komunikace. V obci mateřská školka a obchod. Obec je vzdálena 7km od Tišnova a 21 km od Brna. Výborná dostupnost do Brna. Nejvhodnější financování Vám na míru připraví náš hypoteční poradce.

Prodej, rodinný dům 6+1, Říčany, ul. Rosická

5 600 000,-

Prodej zkolaudovaného rodinného domu ve vyhledávané lokalitě v obci Říčany. Dům je dispozičně řešen jako 6+1 s prostornou garáží na dva vozy a nabízí možnost úpravy dispozic. Dům je samostatně stojící, napojen na sítě - elektřina, kanalizace, vodovod, vlastní studna. Vytápění domu je projektováno podlahovým topením a na tepelné čerpadlo. Dům je zajímavě dispozičně řešen a je zde veliké množství světla a otevřeného prostoru, u tohoto domu je cítit vzdušnost a lehkost. Stropy jsou řešeny jako pohledové betony, ale můžete je zaklopit sádrokartonem. Tento dům je kouzelný svým výhledem do okolí, je zde klid a není umístěn v satelitu, zahrada je o ploše 763 m2, můžete zde umístit bazén, pergolu, posezení, nabízí dostatek soukromí a spoustu možností. Výborná dostupnost do Brna a na dálnici D1. U tohoto domu neplatíte daň z nabytí nemovité věci, ale pouze z pozemku (jedná se o první prodej).

Prodej, byt 3+1, 76 m2, Brno, Slatina, ul. Langrova

3 600 000,-

Prodej bytu v osobním vlastnictví o dispozici 3+1. Celková plocha bytu činí 76 m2, podlahová plocha je 72 m2. Byt se nachází v 1.NP cihlového domu, obývací pokoj a kuchyně je orientována na západ a pokoje na východ. Dva pokoje jsou neprůchozí, z ložnice je vstup na balkon. Byt je po rozsáhlé rekonstrukci, v bytě rekonstrukce elektřiny, rozvody v mědi, rozvody vody a odpady v plastu, podlahy v bytě PVC. Rekonstruovaná koupelna je s vanou a WC je samostatné. V bytě jsou bezpečnostní dveře. Vytápění zajišťuje vlastní kotelna. K bytu náleží sklepní kóje. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovité věci.

Prodej, byt 4+1, 89 m2, Brno, ul. Okrouhlá

4 390 000,-

Prodej bytu 4+1 v osobním vlastnictví o celkové ploše 89 m2. Byt se nachází ve čtvrtém patře osmipatrového domu s výtahem. Podlahová plocha bytu činí 83,5 m2, lodžie o ploše 4,5 m2, k bytu náleží sklep 1,5 m2. Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2013, v rámci rekonstrukce nové rozvody elektřiny v celém bytě, linoleum v pokojích, dlažba v koupelně a na toaletě, nové dveře a zárubně, bezpečnostní vchodové dveře. Proběhla i rekonstrukce koupelny, jádro je zděné s novými rozvody vody a odpady, rekonstrukce toalety. Všechny čtyři pokoje jsou neprůchozí, z obývacího pokoje je vstup na balkon. Dům je po revitalizaci, zateplen s plastovými okny.

Prodej, rodinný dům, 838 m2, Hodějice

965 000,-

Prodej rodinného domu v obci Hodějice. Dům je určen k demolici nebo rozsáhlé rekonstrukci. Celková plocha pozemku je 838 m2. Dům je v řadové zástavbě, u domu průjezd na zahradu, uliční šíře pozemku je 15 metrů. V zadní části pozemku se nachází kůlna, příjezd do kůlny je z hodní části po zpevněné komunikaci. Zahrada je neudržovaná. Dům je napojen na vodovod a elektřinu, kanalizace vyvedena a je připravena na hranici pozemku k připojení. Dům je cihlový, podlahy v domě dřevěné. Dispozičně je dům řešen jako 2+1, k domu náleží kůlny. Dům je vzdálen 2 km od Slavkova do Brna.

Prodej, rodinný dům 4+kk, Brno, Žebětín, ul. Ríšova

6 900 000,-

Prodej rodinného domu po rozsáhlé a zdařilé rekonstrukci, dům je o dispozici 4+kk a dvorkem o ploše 46 m2. V přízemí domu vstupní místnost, kde je možnost uložit kola, obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, kuchyně je orientovaná na dvorek, v obytné části je tak dostatek světla, dále v přízemí prostorná koupelna s toaletou, místem na pračku a sušičku. V patře domu jsou tři pokoje, které jsou neprůchozí a koupelna s WC, kde je umístěn plynový kotel, v patře pracovna. Dům je částečně podsklepen. V rámci rekonstrukce proběhlo odizolování domu, stěn a podlah, tepelná izolace střechy, nová elektřina, rozvody vody a topení. Dům je zateplen, nové omítky a fasáda, nové krovy a konstrukční prvky, oka trojskla. K domu náleží dvorek, který je přístupný z obývacího pokoje a z koupelny. Dům je slunný a prostorný, dispozičně řešen pro čtyřčlennou rodinu.

Prodej, byt 3+kk, 99 m2, Brno, Žebětín

4 500 000,-

Prodej bytu o dispozici 3+kk ve vyhledávané lokalitě Žebětín, v nové zástavbě ul. Bešůvka. Byt je o celkové ploše 99 m2 včetně zahrádky, která má přímý vstup do parku a je zde umístěn zahradní domek. Byt je o podlahové ploše 67 m2. Dispozičně řešen jako 3+kk, dva dětské pokoje jsou orientované na severozápad západ, obývací pokoj s kuchyňským koutem na jihovýchod. V bytě komora kde je dostatek úložných prostor, koupelna s rohovou vanou a samostatná toaleta. Všechny pokoje mají předokenní bezpečnostní žaluzie. Zdrojem vytápění a ohřev vody je řešen kondenzačním plynovým kotlem, který je umístěn v bytě. Byt lze upravit jako bezbariérový - s úpravou koupelny, dle potřeb klienta. Nabídku nejvýhodnějšího financování Vám na míru připraví náš hypoteční poradce.

Prodej, rodinný dům 5+1, Šošůvka

2 390 000,-

Prodej rodinného domu v obci Šošůvka. Rodinný dům je dobře udržovaný a umožňuje okamžité nastěhování, v rámci rekonstrukce v roce 2010 proběhla výměna oken a vchodových dveří. Dispozičně je dům řešen jako 5+1, v přízemí domu obývací pokoj se samostatnou kuchyní a ložnicí. V přízemí samostatná koupelna a toaleta, jedna komora u kuchyně a druhá na chodbě, tuto lze využít jako prádelnu. V patře domu dětský pokoj a herna, dále je zde malá pracovna a komora. Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva. Ohřev řešen plynovým bojlerem. Dům je podsklepený. Pozemek o celkové ploše 1190 m2 je oplocen, zahrada je mírně svažitá. K domu náleží garáž a chlév. V obci mateřská školka, obchod a hostinec. Pro vice informací kontaktujte makléře.

Prodej, objekt občanské vybavenosti, Jedovnice

3 700 000,-

Prodej objektu občanské vybavenosti v centru městysu Jedovnice. Objekt sloužil k pohostinství a část prosperuje jako prodejna ovoce a zeleniny. Zastavěná plocha objektu činí 547 m2, příjezd je možný ze zadní části, kde je přístup přes zpevněnou komunikaci v podílovém spoluvlastnictví. V objektu je sál pro 40 osob a v zadní části je menší sál s krbem, je zde prostorná kuchyně pro přípravu jídel, kancelář a zázemí pro personál. Dům má sklepy, dílny a garáž. Na zahradě lze vybudovat posezení. Dům je vhodný k provozu pohostinství, obchodu i služeb. Poslední rekonstrukce byla provedena v roce 1993 a to přístavba zadní části a rozšíření kuchyně a zázemí. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel a ohřev vody bojlerem, dům je napojen na sítě.

Prodej, rodinný dům 4+kk, 587 m2, Veselí nad Moravou

4 000 000,-

Prodej novostavby rodinného domu z roku 2014. Dům je postaven podle nových technologií. Dispozice domu je nadčasová, využití každého místa má svoje opodstatnění, je světlý prostorný a každý pokoj má samostatný vstup. Dispozice domu je 4+kk, kdy hlavní místností je obývací pokoj s krbem a vstupem francouzským oknem do zahrady. Ložnice rodičů má svoji samostatnou koupelnu se sprchou a WC, je zde umístěna i šatna. Dětské pokoje jsou dva a do obou je vstup z obývacího pokoje. Zázemí domu je v technické místnosti, kde je umístěna pračka i sušička. Z chodby je vstup do druhé koupelny s vanou a WC. Vytápění domu je řešeno elektrickým kotlem, je zde podlahové vytápění, dále krbová kamna, která jsou umístěna v obývacím pokoji. Dům je zděný, v současné chvíli probíhá dodělávka zateplovacích prací. Dům bude zateplen s novou fasádou.

Prodej, rodinný dům, Ladná, ul. Lužní

2 350 000,-

Prodej rodinného domu v obci Ladná. Celková plocha domu včetně zahrady činí 1194 m2. Zastavěná plocha je 526 m2. Dům je dispozičně řešen jako 4+1 s verandou. Podlahy v pokojích - parkety ve výborném stavu, na chodbě keramická dlažba. Vytápění domu řešeno plynovým kotlem. Dům je ve velmi dobrém, udržovaném stavu. K domu náleží uzavřený dvůr orientovaný na jihozápad, je zde naprosté soukromí a zahrada 668 m2. Na dvoře vlastní studna, která je navedena do domu, veškerá užitková voda se používá z toho zdroje. V obci výborná infrastruktura, je zde obchod, školka a základní škola. Dům leží mimo frekventovanou komunikaci. Nabízí klidné bydlení s dobrou dostupností do Břeclavi a do centra Brna, kde jste za 39 minut.

Prodej, byt 3+1, Brno - Bystrc, ul. Kuršova

3 590 000,-

Prodej bytu v osobním vlastnictví o celkové ploše 83 m2. Podlahová plocha bytu činí 82 m2. Pokoje jsou neprůchozí, obývací pokoj a dětský pokoj mají každý výměru přes 20 m2 a ložnice je o podlahové ploše 16 m2. Byt je ve výborném, udržovaném stavu a ve standardu. V obývacím pokoji dřevné podlahy, v ložnici plovoucí podlahy, v kuchyni a na chodbě je keramická dlažba. K bytu náleží prostorná lodžie a sklep. Orientace bytu je na východní a západní stranu. Dům prošel rozsáhlou revitalizací. Je zateplen s plastovými okny, novým výtahem, bezpečnostními kamerami. V rámci rekonstrukce v domě, nové rozvody vody, odpady a stupačky. V těsné blízkosti výborná infrastruktura, v dosahu MHD a nákupní možnosti.

Prodej, rodinný dům, Počenice-Tetětice

1 999 000,-

Prodej rodinného domu v obci Tetětice. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2018. Dům je dispozičně řešen jako 3+1 s technickým zázemím. V domě nové rozvody elektřiny v mědi, rozvody vody a odpady. V rámci rekonstrukce nové podlahy, betony a omítky. Vytápění domu řešeno podlahovým vytápěním a v patře přímotopy, ohřev vody je řešen bojlerem. Dům je zateplen s plastovými okny, nová fasáda. Střecha domu je z pozinkovaného plechu, jsou zde nové okapy. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Plyn je na hranici pozemku. Z vedlejších místností je zde dílna, popřípadě ateliér, s velikým francouzským oknem a letní ložnice. K domu náleží zahrádka s krásným výhledem do okolní krajiny.

Prodej, byt 3+kk, 83 m2, Brno, ul. Bayerova

4 700 000,-

Prodej bytu v osobním vlastnictví o dispozici 3+kk v blízkosti Lužáneckého parku, část Brna Veveří. Celková plocha bytu činí 83,9 m2, podlahová plocha bytu je 80 m2. Byt je v původním udržovaném stavu, vytápění řešeno wawkami, ohřev vody elektrickým bojlerem. Podlahy v pokojích mají zachovalé parkety. Výměra pokojů je 21,24 a 23,36 m2, druhý pokoj o ploše 11,6 m2. Kuchyňka je vybudovaná v pokoji pro služku. K bytu náleží balkon o ploše 1,65 m2, orientovaný do vnitrobloku a sklep o ploše 2,3 m2.

Prodej, byt 2+1, Brno - Lesná, ul. Nejedlého

3 150 000,-

Prodej bytu v osobním vlastnictví o celkové ploše 51 m2. Byt se nachází ve třetím patře čtyřpatrového domu. Je ve standartu, ve velmi dobrém udržovaném stavu. V bytě se nachází balkon orientovaný na jihovýchod, k bytu náleží sklep. V bytě zachovalé původní parkety a nová plastová okna. Oba pokoje jsou neprůchozí. Dům je zateplen ze severní strany. V přízemí domu je umístěna kolárna a sklepní kóje. V okolí výborná infrastruktura.

Prodej, byt 2+kk, Brno, ul. Sedláčkova

2 850 000,-

Prodej bytu v osobním vlastnictví o celkové ploše 42 m2. Byt je dispozičně řešen jako 2+kk, oba pokoje lze řešit se samostatnými vstupy, pouze přesunutím vestavěných skříní. Na oknech jsou umístěny venkovní rolety. Byt je umístěn v přízemí novostavby z roku 2009. V bytě kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči a dvě prostorné vestavné skříně. K bytu náleží parkovací stání, které je umístěné před domem a je vyhrazeno pouze pro tuto bytovou jednotku. V bytě je prostorná koupelna, kde je dostatek místa na pračku, je zde vana a toaleta. K bytu náleží sklep o ploše 4 m2.

Prodej, byt 2+1, Brno, ul. Dolnopolní

 

Prodej, byt 2+kk,DV,  Brno, Starý Lískovec

 
 

Prodej, byt 1+1, OV, Brno, ul. Domažlická

Prodej, byt 2+kk, Kuřim, ul. Školní

 

Prodej, byt 3+1, 74 m2, OV, Tišnov, ul. Osvobození

 

Prodej, byt 3+1, OV, 72 m2, Brno - Vinohrady, ul. Bzenecká

 

Prodej, byt 2+1, OV, 56 m2, Brno, Jundrov, ul. Dubová

 

Prodej, byt 3+1, OV, Brno, Bystrc, ul. Teyschlova