Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu Únanov

Nízkoenergetický, nadčasový a bezbariérový dům

 

15 900 000,-

 

plus provize RK

Popis nemovitosti

Prodej nadčasově a energeticky a úsporně řešeného rodinného, přízemního domu v obci Únanov o dispozici 5+kk, obytné ploše 138 m2, plus pracovna v podkroví, zimní zahrada a dílna se zastřešenými parkovacími místy v zahradě.

 

Hledáte nízkonákladový, rodinný dům ve velmi klidné lokalitě a přitom kousek od Znojma?

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji nízkonákladový rodinný dům  z roku 2011.

Dům je vzdušný, prosluněný a přitom s dostatkem soukromí o zastavěné ploše 192m2 s pozemkem 711 m2 v Únanově.

Dominantou domu je obývací pokoj s kuchyňským koutem o velikosti 24,89 m2, který navazuje na zimní zahradu o ploše 22,5 m2 se vstupem do zahrady.

Obývací pokoj poskytuje dostatek prostoru pro kuchyňskou linku s ostrůvkem na vaření. Kuchyňský kout je se zabudovanými spotřebiči, indukční varnou deskou, americkou lednicí, pracovní deska je žulová. Je zde místo pro větší sedačku a také pro krbovou vložku na dřevo, která dotváří celkovou pohodu obývacího pokoje a v chladných dnech také zahřeje. Okna mají troj skla a nechybí  zde kvalitní sítě proti hmyzu, vnitřní a venkovní žaluzie, speciální folie, které umožňují efekt, že do domu nebude vidět. 

V obývacím pokoji a dalších pokojích je umístěna klimatizace, celkem 5 jednotek.

 

Přízemí je bezbariérové, s celkem 2 dětskými pokoji, ložnicí a jedním pokojem s francouzským oknem, ze kterého je dřevěným schodištěm vstup na půdu, která je upravená jako pracovna, je zde možno vybudovat druhou koupelnu s WC, ale vraťme se zpět do přízemí, kde je umístěna koupelna s vanou a sprchovým koutem (je zde umístěn žebřík na přitápění jak na vytápění v topné sezóně , tak mimo ni elektřinu), samostatné WC, technická místnost a šatna.

V domě je dostatek úložných prostor, jak šatnách tak jsou zde umístěny vestavné skříně.

Dům je částečně podsklepen, je zde umístěna hobby místnost, kde je umístěn druhý krb, je zde i menší kuchyňská linka a jsou zde umístěny dva radiátory.

Dům je reprezentativní s udržovanou zahradou s citlivostí vysázenou, jak okrasnými keři, tak záhony se zelenou. Zahrada je oplocená s elektrickou bránou a pohybovými senzory. Je zde vybudováno venkovní posezení s grilem. V zahradě je umístěna dešťová nádrž na vodu 300 litrů.

 

Vedlejší stavba, umožnuje uložení veškerého zahradního nábytku a nářadí, jsou zde dva sklady, celkem o ploše 25,86m2, dále prostorná dílna s elektrickými vraty na dálkové ovládání o ploše 33,66m2. V dílně je zde rozvedena elektřina a je i částečně vytápěná a zastřešené parkovací stání 32,30m2

 

Dům je nadčasový a velmi energeticky úsporný

Jsou zde solární panely 13 kusů, solární ohřev vody

Fotovoltaika

Tepelné čerpadlo, vytápění je podlahové, v domě dva krby

Na pozemku je vrt, který je využíván na splachování WC, je rozveden po zahradě a využíván k závlaze.

Dům je bezpečnostně zajištěn s kamerovým systémem JABLOTRON, 5 kamer a napojen na pult centrálního zabezpečení

V domě, v každém pokoji vyveden centrální vysavač.

Podlahy v domě vinilové a keramická dlažba.

Dům je postaven z cihel typu Heluz THERMO STI 44, je zateplen 8-10cm polystirén.

V chodbě je světlovod.

Střešní krytina je pozinkovaný plech.

 

Zastavěná plocha domu se zimní zahradou činí 214,5 m2, zastavěná plocha vedlejší stavby 99,64m2, zahrada je o ploše 611,36 m2.

Vedlejší stavba a zimní zahrada není v tuto chvíli legalizována, toto je v řešení a před podpisem kupní smlouvy by oba objekty byly řádně zapsány a legalizovány. 

 

RD má velmi nízké náklady na provoz. PENB bude provedena, odhadem B.

 

Dům je napojen na inženýrské sítě (voda, elektřina, kanalizace).

 

V obci, škola školka, obchod, sportovní aktivity, kadeřnictví, kosmetika, koupaliště, přírodní fitness, cyklostezka, letní kino, veterinář, 3x restaurace s rozvozem jídla, večerní gymnastika pro ženy.

Autobusové spojení do Znojma vzdáleného 4 km.

 

 

V případě zájmu kontaktujte Anitu Musilovou

tel: 739 602 788

Plánek

pudorys_

Anita Musilová

 

Můj příběh realitního makléře začal když jsem sama hledala svůj vysněný dům. Setkala jsem se se spoustou realitních makléřů a jejich práce mne uchvátila, začala jsem se seznamovat se stavební problematikou, zákony a se vším co je spojené s nemovitostmi, napadlo mne všechny svoje nabité zkušenosti a znalosti zúročit.

Proto jsem se v roce 2011 rozhodla věnovat se společně s manželem realitám, pomáhat svým klientům najít si svůj domov. Chtěla jsem napravit reputaci makléřů a předávat všechny potřebné informace z oblasti realit, aby klienti nemuseli kráčet trnitou cestou, kterou jsem musela ujít já, než jsem zjistila co vše vlastně potřebuji ke koupi svého domu.

Během několika let se ze mě stal jeden ze tří nejúspěšnějších obchodníků firmy M&M reality, a.s. v České republice. Společně s manželem jsme otevřeli vlastní pobočku M&M reality Brno 6 a pracujeme na otevírání dalších. Budujeme tým makléřů a učíme je, aby byli těmi nejlepšími a nejinformovanějšími v oblasti realit.

Jsem specialista na prodej bytů a domů v Brně, Blansku a okolí. Mám cit pro obchod a kladu důraz na profesionální přístup i k těm nejmenším detailům.

Miluji příběhy lidí, jejich cesty, domy s historií, které s přírodou vytváří harmonii. Baví mne prostor a práce s ním, jak dekorování tak i úprava a projekce podle Vaastu a feng-shui.

 

Těším se, že budu moci poskytnout své služby i Vám.

Anita

 


Anita Musilová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF